top of page
Home: Image
Expo 2020 Latvia pavilion

Latvijas paviljons EXPO 2020

2021. GADA 1. OKT.–2022. GADA 31. MAR.

Home: Text

Latvijas paviljons EXPO 2020 ir vieta, kur uzņēmējdarbība mijas ar kultūru un mākslu, kur spraigās sarunās dzimst jaunas idejas un veidojas sasniegumi.

 

Esam izvietoti Iespēju kvartālā (“Opportunity District”), kurā Latvijas paviljons izrāda uzņēmēju labākos sasniegumus, kā arī lūko iespējas jaunai sadarbībai.

Tiekamies Latvijas paviljonā!

Ikvienam interesentam ir iespēja doties ekskursijā arī virtuāli un uzzināt par Latviju vairāk. Lejupielādē telefonā spēli un virtuālo tūri EXPLORE LATVIA EXPO 2020 Google Play vai App Store. Krāj punktus, gūsti uzvaru un esi nepārspēts!

GAME_SCREENSHOTS_01-01.jpg
GAME_SCREENSHOTS_01-02.jpg
Google-Play-App-Download-Icon.png
app store logo.png
About

Latvija EXPO

EXPO pirmoreiz piedalījusies 1935. gadā, Latvija novērtē iespējas, ko pasākums sniedz mūsu komersantiem un sabiedrībai. Tāpēc priecājamies redzēt, ka daudzi mūsu uzņēmēji ir kļuvuši par daļu no EXPO 2020, lai apmainītos ar idejām un prezentētu savus izgudrojumus, kā arī ražojumus visas pasaules mērogā.

About

Kāpēc EXPO

EXPO jau kopš 1851. gada ir izstāde, kurā tās dalībnieki – pasaules valstis – var demonstrēt savus zinātnes un tehnoloģiju sasniegumus, dalīties zināšanās un veidot sapratni starp valstīm un kontinentiem. Kļūt par izredzēto, kas organizē kārtējo EXPO izstādi, ir tik vilinoši, ka valstu konkurenci var salīdzināt ar sacensībām par tiesībām uz olimpisko spēļu rīkošanu.

Organizatori

Latvijas dalību EXPO 2020 organizē Ekonomikas ministrija

sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

PASAULĒ VĒRIENĪGĀKAIS KULTŪRAS
UN BIZNESA ŠOVS
Expo2020 visitors_Al Wasl

VAIRĀK NEKĀ 190 VALSTU

Expo 2020 visitors_entrance_cultural diversity

25 MILJONI APMEKLĒTĀJI

Contemporary performance show Expo 2020

60 DAŽĀDU PASĀKUMU IK DIENAS

Contacts

Sazinies ar mums

Paldies par ziņu!

Expo2020 Latvia logo
bottom of page