top of page

UZŅĒMUMIEM

Anchor 1

Latvija ir maza, tieši tāpēc esam divu rokasspiedienu attālumā no pārgalvīgāko sapņu īstenošanas. Ja plāni ir lieli, tad īsta veiksme ir Latvijas atrašanās vieta – varam ērti sasniegt Skandināviju, Centrāleiropu un Austrumeiropu.

 

Vēlme būt saprastiem un saprast citus nozīmē, ka valoda reti ir traucēklis: 96% latviešu pārvalda vismaz vienu svešvalodu. Turklāt šajā ziņā esam naski palīdzēt arī citiem un radām mašīntulkošanas tehnoloģijas, ko pasaule novērtē ar godalgām. Labi zinot mūsdienu prasības, esam izveidojuši infrastruktūru, kas uzņēmumus padara par veiksmes stāstiem, kā arī lepojamies ar internetu, kas ir 16. ātrākais pasaulē. Un runājot par ātrumu –  tieši Latvijā ir radīts inovatīvs pedālis, kas ļauj mūziķiem jau spēlēšanas laikā strauji mainīt radīto skaņu. Mums ir arī uzņēmumi, kas rada tik izcilu antireflektīvu stiklu, lai Luvrā sargātu Monu Lisu, uzņēmumi, kas strādā kopā ar NASA, ir 5G pionieri un vēl un vēl.

 

Varbūt savs iemesls ir tam, ka Latvija ir jaunuzņēmumiem draudzīgākā valsts pasaulē? Lai vai kā, tie ir tikai daži no mūsu izcilības stāstiem. 

Anchor 3

Uzzini vairāk

bottom of page