top of page

Latvijas paviljons EXPO 2020

Latvijas paviljons EXPO 2020 atrodas “Iespēju kvartālā”, kur stāsta par Latviju, iepazīstina ar uzņēmēju piedāvājumu un veido telpu veiksmīgām biznesa sarunām un sadarbībai.

Latvijas paviljons EXPO 2020

Paviljona pirmajā stāvā ir apskatāms un izbaudāms Latvijas pieredzes stāsts. Izmantojot dažādu audiovizuālo tehnoloģiju iespējas, apmeklētājiem ir iespēja doties cauri četrām dažādām telpām, lai dzirdētu stāstus par Latvijas cilvēku un uzņēmumiem sasniegumiem, kā arī mūsu valsts piedāvātajām iespējām.

Apmeklētāji var sajust unikālo Latvijai raksturīgo sinerģiju, kurā dabas tuvums mijiedarbojas ar cilvēces sasniegumiem. Latvijas stāstu caurvij un veido mūsu trīs vērtības: savienojamība kā dažādu kultūru, tranzīta, tehnoloģiju un cilvēku mijiedarbība; izaicinājums kā spēja paveikt sarežģītus uzdevumus ātri, efektīvi un pasaules līmenī; izmēģinājumu un jaunatklāšanas platforma kā vide, kurā dažādos segmentos attīstīt jaunus produktus un inovācijas. Tas, kas stāstu saista kopā, ir viens no Latvijas lielākajiem resursiem – kūdra, tā veidos paviljona iekārtojumu un reizē veidos simbolisku saikni starp Latvijas vēsturi un nākotnes sasniegumiem.


Četrās telpās izvietotā ekspozīcija ļauj saskatīt Latviju dažādās dimensijās, tuvinot atklāsmei par to kā vietu izaugsmei. Pirmajā telpā Latvija ir atspoguļota kā jauna un enerģiska valsts, kurā ir plašas iespējas attīstībai; otrajā – atklājas valsts un uzņēmēju unikālais piedāvājums. Trešā telpa ir veltīta mūsu spējai savienot nesavienojamo, radot pievienoto vērtību arī tur, kuri citi to nespēj ieraudzīt. Savukārt ceturtā, noslēdzošā telpa, ir veltīta jaunatklāšanas garam un spējai radīt inovācijas.

Latvijas paviljons EXPO 2020

Ekspozīcijas apskatei ir nepieciešamas 12 minūtes. Atbilstoši drošības noteikumiem vienā telpā vienlaikus var atrasties 8 cilvēki, bet visā ekspozīcijā – 16 cilvēki.


Paviljona trešā stāva telpas savukārt ir vieta, kur Latvijas uzņēmumi iepazīstina ar jaunāko, ko var piedāvāt informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā, farmācijā, pārtikas rūpniecībā, transporta un loģistikas nozarē, kā arī demonstrē inovatīvākos būvniecības materiālus un citus sasniegumus.


Latvijas paviljonu ir veidojusi SOIL komanda, kurā apvienojušies trīs Latvijas uzņēmumi – DJA, SOLAVI un AD PRODUCTION.

Latvijas paviljons EXPO 2020


Commentaires


bottom of page