top of page

Latvijas nacionālā diena Dubaijā – iespēja atklāt Latviju dažādām gaumēm

27. novembrī notiks lielākais un aizraujošākais pasākums, ar kuru Latvija pievērsīs izstādes EXPO 2020 apmeklētāju uzmanību – Latvijas nacionālā diena. Ja šajā laikā esi Dubaijā, noteikti steidzies izbaudīt Latvijas garšas, mūzikas skaņas vai gaismas šovu.

Jau dienu pirms pasākuma – 26. novembrī – īpašu noskaņu Latvijas paviljonā veidos trīs pavārmākslas virtuozi – Mārtiņš Sirmais, Ēriks Dreibants un Pāvels Skopa, piedāvājot izbaudīt dažādas Latvijai raksturīgas uzkodas. Garšu degustācija turpināsies arī 27. novembrī – jau Latvijas nacionālās dienas laikā.


Iepazīstinot dažādu kultūru pārstāvjus ar Latviju, neiztikt bez mūsu mūzikas talantiem – EXPO apmeklētājus publiskā koncertā pārsteigs Intara Busuļa, Asnātes un Aurēlijas Rancāņu, kā arī Abonementa orķestra balsis un skanējums. Pasākumu vēl spožāku padarīs gaismas šovs, ko varēs vērot Al Wasl Plaza laukumā – pašā EXPO 2020 sirdī.


Papildus norisināsies arī biznesa forums, kā arī citi uzņēmējiem organizēti pasākumi, kuros iepazīstināsim ar ražotāju jaunākajiem sasniegumiem, dibināsim kontaktus un prezentēsim Latvijas piedāvājumu.

Precīzus pasākumu norises laikus skati augstāk redzamajā programmā. Tiekamies Dubaijā!


Turklāt tagad doties ekskursijā pa Latvijas paviljonu un uzzināt par valsti vairāk var ikviens – lejupielādējot telefonā spēli un virtuālo tūri EXPLORE LATVIA EXPO 2020 Google Play vai App Store.

Krāj punktus, gūsti uzvaru un esi nepārspēts!

Comentarios


bottom of page