top of page

Aicinājums Latvijas jaunuzņēmumiem piedalīties ikgadējā investīciju sanāksmē Dubaijā

Laika posmā no 2022. gada 29. marta līdz 31. martam jau vienpadsmito reizi norisināsies ikgadējā investīciju sanāksme (AIM – Annual Investment meeting) Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE). AIM šogad ir izvirzījuši 6 galvenos atbalsta virzienus, kur viens ir atbalsts jaunuzņēmumiem.

Latvijas jaunuzņēmumi tiek aicināti piedalīties AIM rīkotajā pičošanas konkursā jeb 3 minūšu garā biznesa idejas prezentēšanā. Pieteikties var jaunuzņēmumi, kas atbilst pirmsēklas, sēklas vai A sērijas jaunuzņēmumam, kas ir ieinteresēti pārrobežu sadarbībā un kuru biznesa idejai ir augsts izaugsmes potenciāls. Trīs labākie jaunuzņēmumi saņems naudas balvu līdz 30 000 ASV dolāriem, iekļaujot publikācijas sociālo mediju kanālos, tikšanās ar investoriem u.c.


Interesentiem tiek piedāvāta iespēja pieteikties ne tikai kā dalībniekiem, bet arī kā žūrijas pārstāvjiem. Reģistrēties var līdz 28. februārim šeit: https://aimstartups.aimcongress.com/

Jaunuzņēmumi var piedalīties virtuāli vai hibrīda veidā. Virtuālās biļetes cena ir 420 ASV dolāru, kas iekļauj 3 minūšu pičošanu, vietu virtuālajā stendā, virtuālu piekļuvi pasākumam, tīklošanās un ekspozīcijas iespējas. Hibrīda biļetes cena ir 1050 ASV dolāru, kas iekļauj 3 minūšu pičošanu, klātienes pasākuma biļeti, izstādes stendu gan klātienē, gan virtuāli, tīklošanās un ekspozīcijas iespējas.

Lai saņemtu 10% atlaides kodu, raksti uz startup@liaa.gov.lv

Comments


bottom of page